#
Stogo dangos būklės testas

Stogo dangos būklės testas


Tam, kad būtų galima tiksliai įvertinti stogo būklę ir esamų pažeidimų kiekį, reikalingas stogo testavimas. Pirmiausia yra nustatomi stogo defektai, po to atliekami remonto darbai. Stogo defektų nustatymui skiriame daug dėmesio. Tikrinimas (arba testavimas) yra svarbi proceso dalis, kurios metu įvertinama stogo būklė ir priimami reikiami sprendimai. Stogo dangos pažeidimams aptikti mes naudojame naujausias elektros srovės impulsų ir dūmų technologijas.

Kaip tai veikia?

Dūmų testo metu dūmus leidžiame po stogo danga. Sukūrus dūmų spaudimą po danga dūmai pradeda skverbtis pro defektines vietas. Tuo metu yra stebimas dūmų proveržis pralaidžiose terpėse. Dūmams aptikus trūkį, skylę ar kitokį dangos pažeidimą, pro tarpą pradeda jie pradeda veržtis lauk. Aptikę visas stogo defektines vietas pasiūlome efektyviausią remontą.

Dūmų testas gali būti naudojamas plačiai, tikrinant įvairių sistemų sandarumą (patalpų ventiliacijų, vamzdynų tinklų, vykdant gaisro simuliacijas ir kt.). Šis tikrinimas ypatingai gelbsti vietose, kur žmogui priėjimas yra ribotas, pvz. vamzdynų jungtys.
Apželdinti stogai ir požeminės parkavimo aikštelės taip pat sėkmingai testuojamos neardant visos dangos, augalinio sluoksnio ar trinkelių


Dūmų testo naudojimas: .

Galimas pritaikymas:

Dūmų testo technologija yra nežalinga nei aplinkai, nei žmogui, todėl ne tik greitai nustatome stogo pažeidimus, bet ir saugome gamtą bei aplinkinių žmonių sveikatą. Visa tai leidžia mums dirbti be jokių apribojimų ir patikrinti net ir labai didelių plotų stogų sandarumą, kas taikant kitas technologijas užimtų daug laiko. Mūsų pranaši įranga leidžia darbus atlikti greitai ir kokybiškai, todėl sėkmingai vykdome net ir didelius užsakymus.

Turite klausimų? parašykite mums..

DARBO LAIKAS
Pr - Pn

PASIDALINKITE
Facebook'e

NUORODA
Facebook'e

VILNIUS,
Veiverių g. 9b

kiauras stogas Grįžti kiauras stogas meil
El. Paštas
Skambinti
Į viršų
# To Top