#
Šlaitinių stogų remontas

Šlaitinių stogų remontas


Stogas yra kiekvieno pastato architektūros dalis. Jis ne tik suteikia pastatui užbaigtumą ir vaizdą, bet ir atlieka praktinę funkciją: saugo nuo kintančių oro sąlygų, vėjo, lietaus, saulės spindulių, audrų ir kitų gamtos stichijų. Kalbant apie stogus, vienas iš labiausiai paplitusių stogų tipų – šlaitinis.

Vieni renkasi šlaitinius stogus dėl patikimumo ir ilgaamžiškumo, kiti dėl namui suteikiamo estetinio vaizdo, tačiau šlaitiniai stogai taip pat nėra amžini. Namą veikiant atmosferiniams reiškiniams stoge atsiradę įtrūkimai sukuria palankias terpes sunktis drėgmei ir vandeniui, o toks lėtinis procesas pažeidžia pastato konstrukcines dalis. Rezultate, pavėluotas stogų remontas gali atnešti didelių nuostolių, todėl yra rekomenduojama periodiškai atlikti stogo būklės testavimą ir įvertinti taip užtikrinant tinkamą stogo priežiūrą ar būklę.

Vis tik jeigu jūsų šlaitinis stogas prakiuro, prarado pirminę išvaizdą, o ultravioletiniai saulės spinduliai išblukino jūsų stogo dangos spalvą, metas atlikti stogo remontą.

Kaip tai veikia?

Jeigu jums jau yra tekę susidurti su prakiurusiu stogu, greičiausiai žinote, kaip ši problema progresuoja. Jeigu vieną dieną lubos ar siena tik šlapiuoja, tai po nepalankaus sezono vanduo jau bėga nekontroliuojamai. Tuomet žmonės elgiasi dvejopai: delsia metus ar daugiau, kol sienų, lubų ir konstrukcijų pažeidimai tampa neremontuotini ir keičia visą stogą/daro kapitalinį stogo remontą, arba imasi veiksmų iš karto ir ženkliai mažesnėmis išlaidomis sutaiso stogo problemines vietas.

Greitai aptinkame stogo pažeidimus, kokybiškai taisome šlaitinius stogus, atliekame tiek lokalinį, tiek kapitalinį remontą ir grąžiname stogui pirminį funkcionalumą bei išvaizdą. Jums tereikia nuspręsti, kokios norite stogo spalvos ir su mumis susisiekti. Atnaujinsime jūsų stogą padengdami jį polimeriniais dažais ir sugrąžinsime prarastą estetiką ir patvarumą.

Stogų remontas

Mes „Kiauras stogas“ teikiame šias šlaitinių stogų remonto paslaugas:

  • Dažymas polimeriniais dažais
  • Lokalinis stogų remontas
  • Lietvamzdžių sistemos remontas
  • Vėjaskardžių montavimas

Visai nesvarbu ar jums reikia kosmetinio, ar kapitalinio stogo remonto. Mes puikiai žinome, ką reikia daryti ir kaip atstatyti pirminę stogo būklę. Mūsų specialistai turi reikiamą įrangą ir patirtį stogo dažymo ir remonto darbams atlikti. Šlaitinių stogų remonto darbų kaina priklauso tiek nuo darbų apimties ir sudėtingumo, tiek nuo individualių klientų poreikių. Paskambinkite ir mes suteiksime išsamią konsultaciją jums rūpimais klausimais, apskaičiuosime darbų kainą, nustatysime terminus ir sugrąžinsime jūsų stogui estetinę išvaizdą. Nuo šiol, šlaitinių stogų remontas – greita, patogu ir patikima!

Turite klausimų? parašykite mums..

DARBO LAIKAS
Pr - Pn

PASIDALINKITE
Facebook'e

NUORODA
Facebook'e

VILNIUS,
Veiverių g. 9b

kiauras stogas Grįžti kiauras stogas meil
El. Paštas
Skambinti
Į viršų
# To Top