#
Plokščio stogo remontas

Plokščio stogo remontas


Pavargote nuo varvančio stogo, kurį vėl ir vėl reikia taisyti? Klausiate, kodėl tenka pakartotinai atlikti jūsų plokščio stogo remontą? Atsakymas yra paprastas. Tiek mažesnių, tiek ypatingai didelių plotų plokščių stogų pažeidimai gali būti mažesni už degtuko galvutę, o aptikti tokias vietas be specialios įrangos ir žinių yra tas pats, kas surasti adatą šieno kupetoje. Negana to, darbą apsunkina ant plokščių stogų montuojami kondicionieriai, kaminai, ventiliacinės angos bei kita įranga, todėl samdant reikiamos patirties ir įrangos neturinčius specialistus ženkliai išauga ne tik laiko sąnaudos bet ir pabrangsta stogo remontas ir gaunama abejotina  atliktų darbų kokybė.

Plokščio stogo remontas
Prekybos centro „IKI“ stogo testavimas elektros impulsų pagalba, kai danga „Ruberoidas“

Nors plokšti stogai ir turi nežymų nuolydį vandeniui nubėgti, laikui bėgant šie stogai taip pat gali prarasti savo sandarumą. Atsiradus bet kokiam stogo mikro įtrūkimui yra reikalingas skubus stogo būklės testavimas ir stogo remontas. Tik kruopščiai aptiktos probleminės vietos ir kokybiškai atliktas remontas gali užtikrinti stogo ilgaamžiškumą, patikimumą bei ramybę, kad apie stogo remontą daugiau galvoti nebeteks.

Plokščio stogo remontas
Prekybos centro „Žalia stotelė“ stogo testavimas elektros impulsų pagalba, kai danga yra „EPDM“

Kaip tai veikia?

Tam, kad plokščio stogo remontas būtų efektyvus ir greitas, rinkitės šiuolaikišką techniką naudojančius specialistus. Plokščių stogų remontui pasitelkiame XXI a. prietaisus, kurie padeda surasti problemines vietas, bei polimerines medžiagas šioms vietoms pašalinti. Naudodami aukštos kokybės medžiagas ir įrenginius galime greitai ir efektyviai atlikti net ir didelių plotų stogų būklės testavimą bei remontą. Mūsų turimos medžiagos ir prietaisai gali suteikti jūsų stogo dangai ilgaamžiškumą, grąžinti prarastą estetiką ir patikimumą.


Plokščio stogo remontas ir jo tipai:

 • Lokalinis stogo remontas
 • Stogo renovacija
 • Kapitalinis stogo remontas
 • Lietaus sistemos remontas
 • Parapetų remontas
 • Parapetų keitimas
 • stogo remontas

  Plokščio stogo remontas yra apskaičiuojama atsižvelgiant į darbų apimtį, sudėtingumą ir konkrečius kliento norus. Siekiame išsiaiškinti, kokie yra pamatiniai mūsų klientų poreikiai ir lūkesčiai tam, kad galėtume pasiūlyti geriausią ir praktiškiausią stogo remonto kaina. Kreipkitės į mus ir mes surasime tinkamiausią sprendimą jums ir jūsų stogui.

  Mūsų paslaugos yra paremtos kokybe, patikimumu ir geros kainos garantija. Paskambinkite mums ir sužinosite, kiek stogo remontas kainuos jūsų namui, sandėliui ar garažui. Remontuojame tiek standartinių, tiek nestandartinių konfigūracijų stogus. Atvykę nustatysime jūsų stogo problemines vietas, tiksliai apskaičiuosime remontuojamos dalies plotą arba rekomenduosime remonto tipą ir operatyviai atliksime stogo remonto darbus.

  Turite klausimų? parašykite mums..

  DARBO LAIKAS
  Pr - Pn

  PASIDALINKITE
  Facebook'e

  NUORODA
  Facebook'e

  VILNIUS,
  Veiverių g. 9b

  kiauras stogas Grįžti kiauras stogas meil
  El. Paštas
  Skambinti
  Į viršų
  # To Top